Zoom na olejowanie. Dlaczego olejki do włosów Nanoil są tak skuteczne?

Zdefiniuj piękno swoich włosów. Określ jasno i precyzyjnie, czego potrzebujesz. A potem? Wybierz naturalne olejki do włosów od Nanoil i osiągnij swój własny pielęgnacyjny sukces. Poznaj olejowanie włosów i korzyści, jakie daje systematyczne powierzanie piękna i zdrowia swoich włosów naturalnym składnikom z najlepszych kosmetyków.

Dlaczego właśnie olejki roślinne? Nie bez powodu coraz chętniej wracamy do dawnych metod pielęgnacji i czerpiemy inspiracje z natury. To właśnie w substancjach pochodzenia roślinnego kryje się największy potencjał pielęgnacyjny. Zapomnieliśmy o nim na pewien czas, zafascynowani innowacyjnymi składnikami tworzonymi w laboratoriach kosmetycznych. Dziś świętujemy powrót naturalnej, skutecznej i całkowicie bezpiecznej dla nas pielęgnacji włosów.

Naturalna pielęgnacjananoil - naturalny olejek do wlosow kazdego typu
Zoom na olejowanie włosów

Jedyna całkowicie naturalna i bezpieczna, a przy tym zaskakująco efektywna kuracja, to olejowanie włosów. Pomysł na taki sposób pielęgnacji włosów zaczerpnęliśmy z najcieplejszych rejonów Indii, gdzie naturalne olejki od wieków są wykorzystywane nie tylko w kosmetyce. Tam, gdzie temperatury sięgają kilkudziesięciu stopni, olejowanie włosów jest najlepszym sposobem ochrony włosów. Dziś wiemy, że daje ono o wiele więcej możliwości.

Co nasze włosy mogą zyskać dzięki naturalnym olejkom?

 • Perfekcyjną ochronę w każdych warunkach.
 • Intensywną kurację odżywczo-nawilżającą.
 • Dogłębną regenerację od cebulki po końcówkę.
 • Niezbędną pielęgnację skóry głowy.

Olejowanie włosów niesie ze sobą naprawdę ogrom korzyści, o ile wybierzemy produkty, które naprawdę mogą pomóc nam poprawić kondycję naszych włosów. Bez produktu o intensywnym i dopasowanym do naszych potrzeb działaniu (takim jak Nanoil) ani rusz. Jeśli tylko wybierzemy odpowiednią spośród kilku metod olejowania włosów, możemy być pewni, że olejki zaczną świetnie współgrać z naszymi włosami i oddadzą im to, co mają najlepsze.

Jakie metody olejowania włosów możemy stosować?

 • Suche olejowanie włosów, najczęściej przed myciem.
 • Mokre olejowanie włosów, najczęściej po myciu.
 • Olejowanie włosów na gorąco.
 • Łączenie różnych metod olejowania włosów.

Czemu olejki Nanoil to idealne rozwiązanie?

Po przedstawieniu korzyści, jakie daje olejowanie włosów i zaprezentowaniu najpopularniejszych metod nakładania olejków na włosy, przyszedł czas na propozycję produktu idealnego. To kosmetyk, który szturmem podbija rynek swoimi olejkami do włosów w trzech wersjach. Nanoil – bo właśnie o tej, innowacyjnej marce mowa – to najlepszy wybór. Przekonaj się czemu.

Olejowanie włosów nigdy nie będzie efektywne, jeśli nie wybierzemy produktu, który idealnie odpowiada potrzebom naszych włosów. A te mogą być różne – od nawilżenia suchych pasemek, przez regenerację tych zniszczonych i łagodzenie podrażnień skóry głowy, aż po kompleksową ochronę w trudnych warunkach klimatycznych.Nanoil na instaramie

Olejki do włosów Nanoil zmieniają zasady. Dotychczas dobieraliśmy produkt do setek problemów. Od dziś będzie dobierać olejki do trzech typów włosów, które mają te problemy.

Wybieramy spośród trzech propozycji: do włosów niskoporowatych, średnioporowatych lub wysokoporowatych. Musimy wiedzieć tylko, jakie są cechy charakterystyczne naszych włosów, aby z łatwością określić porowatość włosów i dobrać idealną dla siebie kurację. Jeden produkt na wszystkie problemy towarzyszące danemu typowi włosów, zamiast kilku innych stosowanych w tym samym czasie. Olejki Nanoil to nowe spojrzenie na pielęgnację włosów.

Idealna kompozycja dla prostych i delikatnych włosów, które trudno wystylizować to dziewięć naturalnych olejów wzbogaconych o pantenol, filtr UV, witaminy i substancje zapobiegające wypadaniu oraz przyspieszające wzrost włosów. Zapewnia kompleksową ochronę przed wysokimi temperaturami i innymi czynnikami szkodliwymi, dodaje objętości, dba o prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy i ułatwia stylizację.

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych (zawiera oleje: cedrowy, kokosowy, arganowy, rycynowy, shea, marakuja, babassu, monoi i cupuacu)

Perfekcyjnie dobrane dla puszących się, falowanych, łamliwych i pozbawionych blasku, problematycznych włosów sześć naturalnych olejków, których działanie wzmacniają witaminy, jedwab, filtr UV i składniki odpowiedzialne za szybszy wzrost włosów i hamowanie wypadania. Działa jak kuracja odżywczo-regenerująca, przywraca zdrowie i witalność włosów oraz skóry głowy, wzmacnia i zapewnia ochronę.

Olejek Nanoil do włosów średnioporowatych (zawiera oleje: makadamia, arganowy, marula, jojoba, marakuja i kokosowy)

Bezbłędnie opracowana formuła dla maksymalnie zniszczonych, łamliwych, osłabionych włosów z rozdwojonymi końcówkami, bogata w sześć naturalnych olejków, składniki przyspieszające wzrost i hamujące nadmierne wypadanie, filtr UV, keratynę, panthenol, jedwab, witaminę E i lanolinę. Sprawdza się jako intensywna kuracja odbudowująca, rekonstruuje nawet najgłębsze uszkodzenia, łagodzi podrażnienia skóry głowy i upiększa.

Olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych (zawiera oleje: migdałowy, arganowy, wiesiołkowy, awokado, marakuja i bawełniany)

13 komentarzy

 1. Agunia
 2. Dominika
  • Justyna
 3. Koralina
 4. Wiki26
 5. edyta28
 6. kaya6
 7. Sandra
 8. Kasia
 9. Iwona De
 10. Lucy
 11. eve
 12. Tamara