Elektryczna zalotka do rzęs – prawdziwy hit czy zbędny gadżet?

Zdanie na temat zalotki są podzielone. Niektóre kobiety ją uwielbiają i używają tego gadżetu na co dzień, lecz inne boją się, że ten przedmiot zniszczy ich naturalne rzęsy. Z pomocą przyszli producenci, którzy wymyślili…elektryczną zalotkę do rzęs! Zapewniają, że jest to urządzenie, które jest bezpieczniejsze niż tradycyjna zalotka. Czy to prawda? W tym artykule przekonacie się, czy elektryczna zalotka do rzęs do prawdziwy hit, czy zbędny gadżet?

Jak wygląda elektryczna zalotka do rzęs?

Wyglądem zupełnie nie przypomina zalotki tradycyjnej. Elektryczna zalotka wygląda zupełnie jak maskara do malowania rzęs. Najczęściej zasilana jest na baterię, rzadziej na prąd.

Jak używać elektrycznej szczoteczki do rzęs?

W przypadku elektrycznej zalotki najpierw używamy tuszu do rzęs, a dopiero później sięgamy po zalotkę. Ważne, by nałożyć tylko jedną warstwę tuszu – inaczej rzęsy będą posklejane. By efekty były jeszcze lepsze dobrze jest użyć tuszu wodoodpornego lub podkręcającego rzęsy. Elektryczna zalotka do rzęs w celu podkręcenia ich wykorzystuje ciepło. Po włączeniu zalotki czekamy kilkanaście sekund, a następnie przystępujemy do jej użycia. Używamy zalotki jak tuszu do rzęs – podkręcamy rzęsy od nasady, aż po same końce.

Dlaczego elektryczna zalotka jest lepsza niż zalotka tradycyjna?

  • daje bardziej naturalne efekty
  • nie niszczy naturalnych rzęs
  • efekty są bardziej długotrwałe i utrzymują się nawet cały dzień
  • jest bezpieczniejsza w użyciu
  • można używać jej codziennie
  • nie wyrywa i nie odkształca rzęs

Czy elektryczna zalotka ma wady?

Elektryczna zalotka jest droższa od tej tradycyjnej. Oprócz tego co jakiś czas trzeba wymieniać baterię, lub ją ładować.

Elektryczna zalotna – prawdziwy hit, czy zbędny gadżet?

Niektórzy uważają, że elektryczna zalotka to zbędny gadżet, ale my jesteśmy innego zdania. Nie ma nic lepszego niż podkręcone i długie rzęsy. Uważamy więc, że elektryczna zalotka jak najbardziej jest warta zakupu. Można używać jej zarówno na co dzień, jak i na imprezy. Jest to jednorazowy wydatek, a będzie nam służyć latami. Dodatkowo jest to świetna alternatywa dla laminacji, oraz przedłużania rzęs.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *