Podkreśl swoje rzęsy w najlepszy sposób. Te tusze do rzęs Ci pomogą!

Piękne i zadbane rzęsy to wizytówka każdej z kobiet. Jednocześnie rzadko kiedy panie mogą pochwalić się przepięknym, naturalnym wachlarzem rzęs. Zazwyczaj konieczne jest dobranie odpowiedniego kosmetyku, który sprawi, że włoski stają się grube i długie. Wybór tuszu do rzęs nie jest jednak łatwy. Które z produktów mimo wszystko warto posiadać w kosmetyczce?

Czym powinien wyróżniać się dobry tusz do rzęs?

Najlepszy tusz do rzęs – jaki on jest? To pytanie może zdawać sobie wiele kobiet. W drogeriach półki aż uginają się pod naporem tego typu kosmetyków, więc nic dziwnego, że podjęcie odpowiedniej decyzji nie jest najłatwiejsze.

Jednocześnie trzeba sobie jasno powiedzieć, że większość kobiet w maskarze szuka kilku cech: trwałości, efektywnego działania, a także idealnej szczoteczki. To właśnie te trzy wyznaczniki sprawiają, że tusz do rzęs faktycznie umożliwi wykonanie precyzyjnego makijażu i pokryje włoski od nasady, aż po same końce.

Wśród produktów, które są dość popularne, udało się wyselekcjonować cztery, które znacznie się wyróżniają. Nie tylko cieszą się one dobrą opinią wśród większości użytkowniczek, ale także gwarantują zadowalające efekty.

Tusze do rzęs, które odmienią Twoje spojrzenie!

Zgodnie z tym, co zostało wspomniane, dobry tusz do rzęs musi być:

  • trwały;
  • efektywny;
  • wyposażony w idealnie wyprofilowaną szczoteczkę.

Oczywiście, do tych cech można dodać również bezpieczny skład czy szybkość wysychania, które również są istotne.

Niemniej jednak przedstawione poniżej, 4 tusze do rzęs, są produktami, które każda kobieta może ze spokojem włożyć do swojej kosmetyczki!

nanolash mascara

1. Tusz do rzęs Nanolash

Tusz do rzęs Nanolash to produkt, który cieszy się zdecydowanie najlepszymi opiniami w sieci. Większość kobiet, które z niego korzystają, jest zadowolona z osiągniętych efektów.

Tusz do rzęs Nanolash występuję w dwóch wersjach, co jest jego dodatkowym atutem. Panie mogą zdecydować się na Nanolash Volume Up Mascara , który jest tuszem pogrubiającym lub na Nanolash Length & Curl Mascara, który jest tuszem wydłużająco-podkręcającym.

W obu przypadkach panie otrzymają świetnie wyprofilowaną szczoteczkę. W każdej z wersji jest ona wykonana z wysokiej jakości silikonu. Pozwala na rozczesanie włosków bez pozostawiania na nich grudek. Dzięki profilowaniu makijaż rzęs w kąciku oka nie jest problematyczny.

Trwałość tuszu do rzęs Nanolash również jest zadowalająca. Maskara utrzymuje się przez cały dzień bez zbędnego osypywania się i kruszenia.

2. Lashcode Mascara

Tusz do rzęs Lashcode Mascara to produkt o działaniu wydłużająco-pogrubiającym. Jest to tusz, który również cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród większości kobiet.

Produkt posiada specjalnie wyprofilowaną szczoteczkę. Oznacza to, że gwarantuje ona świetne wyprofilowanie i nie będzie pozostawiać grudek na włoskach. Dodatkowo tusz również cechuje się ponadprzeciętną trwałością. Użytkowniczki nie zauważyły, by po całym dniu zaczął się on osypywać lub kruszyć. Nie ma również doniesień odnośnie tego, że tusz rozmazuje się pod wpływem wilgoci.

3. Chanel Le Volume

Tusz do rzęs Chanel Le Volume jest jednym z tych produktów, które bardzo szybko wzbudziły zainteresowanie wielu kobiet. Jednocześnie niektóre użytkowniczki wskazują na to, że mają co do niego pewne zastrzeżenia. Przede wszystkim tusz do rzęs Chanel Le Volume może delikatnie sklejać włoski podczas aplikacji. Może to wynikać z nieco gorszego profilowania samej szczoteczki.

Większość kobiet nie ma jednak zarzutów co do trwałości produktu. Panie nie wskazują na to, by tusz zaczął się osypywać lub kruszyć. Niemniej jednak nie jest potwierdzone, że nie rozmazuje się on pod wpływem wilgoci.

4. Maxi Lash So Volume

Tusz do rzęs Maxi Lash So Volume ma przede wszystkim sprawić, że rzęsy zostaną efektywnie uniesione i wyraźnie pogrubione. Panie, które z tego tuszu zdążyły już skorzystać, jasno wskazują na fakt, że uzyskanie takich rezultatów było możliwe dopiero po nałożeniu drugiej warstwy kosmetyku. Jednak wysycha on dość szybko, więc nie było to problematyczne.

Szczoteczka dołączona do tuszu Maxi Lash So Volume jest dość dobrze wyprofilowana. Nie sprawia ona większych problemów podczas aplikacji i pozwala na uchwycenie krótkich włosków w kąciku. Niemniej jednak panie zgłaszały zastrzeżenia co do trwałości produktu. Po kilku godzinach od aplikacji może on zacząć się osypywać i kruszyć.

Podsumowanie rankingu najlepszych tuszy do rzęs

Zdecydowanym zwycięzcą rankingu okazał się tusz do rzęs Nanolash. To on skradł serca kobiet i pozwolił im wydobyć pełny potencjał ich spojrzenia. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że pozostałe, przedstawione maskary, również zasługują na słowa uznania.

Wybierając tusz do rzęs, panie powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy dopasuje się on do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu wykonywanie makijażu oka będzie prawdziwą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.