Włoski nie tylko dla zaawansowanych. Laserowe usuwanie włosków łatwo i we własnym domu

Zabieg laserowego usuwania zbędnego owłosienia był do niedawna dostępny wyłącznie w wybranych salonach kosmetycznych. Kosztował niemało, a przy tym trzeba go było powtarzać co kilka tygodni. Dzwonić, umawiać się, „wciskać” wizytę w salonie w- i tak już napięty- grafik, tracić czas na dojazdy… Każda z nas wie lub potrafi sobie wyobrazić ile czasu i pieniędzy to pochłania. Firma Philips wyszła naprzeciw oczekiwaniom kobiet i uczyniła możliwym coś, co do tej pory wydawało się niemożliwe- teraz zabieg laserowego usuwania włosków można przeprowadzić samodzielnie, we własnym domu, przy dźwiękach ulubionej muzyki, podczas oglądania filmu lub słuchania audiobooka. Drogie Panie, oto rewolucyjny depilator: Philips Lumea.

 Rzucić nowe światło na depilację

Philips Lumea to niewielki, przypominający wyglądem suszarkę, poręczny depilator, który po włączeniu generuje intensywne świetlne impulsy (system IPL, czyli Intense Pulsed Light), które dzielnie i komfortowo rozprawią się z włoskami na całym ciele. Można nim depilować nie tylko nogi, ale za pomocą dobranych nakładek również okolice pach i bikini, a nawet maleńkie włoski na twarzy. Czerwone światło emitowane przez laser osłabia cebulki włosów. Zabieg jest bezbolesny a następny można zrobić dopiero za kilka miesięcy. Żegnajcie golarki, pianki do golenia, kremy po goleniu, brutalne plastry i uczulające kremy do depilacji.

Philips Lumea jest bezprzewodowy, można zatem z powodzeniem używać go w każdym miejscu i nie szukać z irytacją na (wciąż nie wydepilowanej) twarzy gniazdek elektrycznych w domu i poza nim.

Ponadto wyposażono go w tak zwany „tryb przesunięcia i błysku” – to pozwala na skuteczne i łatwe usunięcie włosków za pomocą płynnych ruchów. Możemy być pewne, że żaden wybrany przez nas obszar ciała nie zostanie pominięty. Bardzo dobrą wiadomością jest ponadto, że Philips Lumea wyposażony jest w zintegrowany filtr UV, więc chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Moc lampy również można regulować i dobrać tak, by była ona zarazem skuteczna i delikatna.

Czy spojrzałyście właśnie karcącym wzrokiem na swoje kosmetyki do depilacji?

Słusznie. Czas zapisać się na kurs: Usuń włoski dla początkujących i zaawansowanych .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *