Skróć czas koloryzacji z piankowymi paskami Highlighting Foam Strips!

Paski do farbowania i rozjaśniania włosów Highlighting Foam Strips skracają czas koloryzacji nawet o połowę! To idealne paski dla profesjonalnych kolorystów i stylistów. Dlaczego warto je mieć?

Dobry salon fryzjerski powinien podążać za trendami. Te rewolucyjne paski są wytrzymałe, estetyczne i ułatwią Ci pracę. W poręcznym pudełku znajdziesz aż 200 listków, które wyjmiesz jednym ruchem ręki i skrócisz czas zabiegu, dzięki czemu w ciągu dnia przyjmiesz więcej zadowolonych klientek.

Highlighting Foam Strips są:

  • idealne dla profesjonalistów i początkujących,
  • wytrzymałe, łatwe w użyciu, estetyczne,
  • utrzymują ciepło w środku, zapobiegając zniszczeniom,
  • biodegradowalne, ekologiczne, do recyklingu,
  • wielokrotnego użytku (można je prać w pralce!).

color cuts rozjaśnianie włosów

Wymiary to 1100×305 mm, więc z łatwością ufarbujesz nawet bardzo długie włosy. Wysokiej jakości paski do koloryzacji usprawnią Twoją pracę i zaoszczędzą czas na mozolne docinanie folii aluminiowej. Twoje klientki wolą mieć na głowie kolorowe, estetyczne paski niż szeleszczące aluminium!

Wybierz kolorowe pianki Colorcuts

Są pozbawione kleju, ale po kontakcie z farbą zyskują dużą przylepność. To doskonałe zamienniki dla niepraktycznej folii. Łatwo nakładają się na włosy i bez problemu utrzymują się na nich przez cały zabieg.

Dzięki nim nawet niewprawione, początkujące fryzjerki zyskają cenne doświadczenie w wielowarstwowej koloryzacji. Uzyskają na głowie klientki spektakularne sombre, ombre czy balayage. Colorcuts pozwala w 100% kontrolować przebieg koloryzacji i jej efekty.

Estetyczne, praktyczne pianki wykonane są z mocnego, lekkiego materiału, który utrzymuje ciepło w środku, nie przegrzewają włosów. Do minimum ograniczają uszkodzenia mechaniczne. To największa estetyka zabiegu, dzięki której klientki poczują się luksusowo i wyjątkowo. Highlighting Foam Strips to prestiż dla Twojego salonu fryzjerskiego.

Nasycone kolory nie tylko ładnie wyglądają, ale ułatwią Ci pracę. Gdy podczas zabiegu używasz kilku kolorów i nie chcesz, aby się pomieszały, oddzielaj każde pasmo inną barwą. Nie ma potrzeby zaginania krawędzi – paski utrzymują kolor w środku. Wystarczy je zgiąć, aby przykleiły się do siebie.

paski do farbowania wlosow

Zadbaj o włosy swoich klientek

Colorcuts to polistyrenowe pianki, które w 80% pochodzą z recyklingu. Przyjazne środowisku, wielorazowe, w filozofii zero waste: po użyciu upierz paski w pralce i użyj ich ponownie, a ich jakość i skuteczność będą równie wysokie. Wielorazowe listki wystarczą nawet na 200 zastosowań, co jest dużą oszczędnością!

To wysoka higiena pracy i łatwość użycia. Nie musisz mieć wprawy w wielowarstwowej koloryzacji włosów, aby efekt był powalający. Wygodne Colorcuts sprawiają, że zabieg przebiega szybko i sprawnie, a Ty skrócisz czas koloryzacji nawet dwukrotnie.

Najlepszy gadżet fryzjerski

Dzięki Highlighting Foam Strips osiągniesz perfekcyjne efekty. Zaufały im już tysiące kobiet i profesjonalistów na całym świecie. To najlepsze, doskonałe gadżety do koloryzacji. Cenione za rewolucję w świecie fryzjerskim, estetykę, troskę o środowisko i niezwykły komfort pracy. To szybka, dokładna koloryzacja i olśniewający efekt!

Wybierz Colorcuts, zyskaj cenny czas i przyjmuj więcej klientek w ciągu dnia. Postaw na innowacyjną technologię w zgodzie z naturą, dostępną na stronie www.colorcuts.mt!