Wstrząsająco dobra! Dwufazowa odżywka Gliss Kur Bi-Phase Ultimate Color

Dwufazowa odżywka na bazie drogocennych, pozyskiwanych z natury olejków? Taka właśnie jest dwuwarstwowa odżywka Gliss Kur Ultimate chroniąca kolor włosów farbowanych. My jesteśmy na tak! Przede wszystkim dlatego, że już sama zawartość tak popularnych ostatnio, wyjątkowo skutecznych olejków pielęgnacyjnych stawia produkt na wysokim poziomie . Możemy zatem spać spokojnie, pewne tego, że drogocenny olejek dobierze się do naszych włosów i odpowiednio o nie zatroszczy. Po drugie- bardzo zmyślna, dwufazowa formuła odżywki zapewni wyjątkową skuteczność jej działania i pozwoli uzyskać nie tylko spektakularne efekty na zewnątrz ale również wewnątrz włosa. Dwufazowe odżywki można łatwo rozpoznać w drogeriach, bo obie fazy preparatu są widocznie oddzielone od siebie; lżejsza wytrąca się z produktu unosząc do góry i dominując nad drugą, nieco gęstszą. Działają one- nietrudno się domyśleć- na dwóch płaszczyznach: po pierwsze wnikają do środka włosa i tam świetnie go regenerują, uzdrawiając od nasady aż po sam koniec; po drugie…ta faza jest już specjalistyczna i zależy od problemu, z jakim się zmagamy w codziennej pielęgnacji włosów. W zależności więc od tego czy chcemy nawilżyć włosy, nabłyszczyć, ochronić ich kolor, zregenerować czy odbudować- musimy wybrać odżywkę która zapewnia w opisie konkretny efekt. To właśnie druga faza odżywki zajmie się specjalistyczną, skierowaną na konkretne problemy pielęgnacją.

Odżywkai Gliss Kur Ultimate Color Bi- Phase również ma podwójną misję:

  1. Wniknąć głęboko do wnętrza włosa i tam odżywić i zregenerować go nadając plastyczności mikroskopijnym włóknom włosa. Głównym pomocnikiem i bohaterem odżywki będzie w tej fazie olejek z pestek z moreli, który ceniony jest za największe bogactwo dobrych kwasów tłuszczowych, regenerujących i działających odmładzająco.
  2. Przywrócić włosom piękny, świetlisty kolor; zastosowana tu technologia 3D-Colour-Luminance ma za zadanie wydobyć głębię koloru włosów farbowanych i nadać im pięknego, świetlistego, trójwymiarowego wyglądu. Odżywka wzmaga świetliste refleksy na poszczególnych pasemkach.

Dwufazowe odżywki mają zazwyczaj lżejszą formułę niż te jednolite, a co za tym idzie nie obciążają włosów i gwarantują, ze ich składniki szybciej wnikną w głąb włosa, a my szybciej ujrzymy efekty pielęgnacji.

Jej użycie jest wygodne i komfortowe: należy wstrząsnąć kosmetyk przed użyciem i spryskać osuszone ręcznikiem pukle, lub- ewentualnie- zastosować na suche włosy w celu wzmocnienia efektu blasku i intensywności koloru. Co więcej, odżywka zawiera filtr UV chroniący włosy przed słońcem. Jedynym mankamentem preparatu może być znikoma liczba drogocennych olejków użyta w odżywce. Olejek z pestek moreli jest tam bardzo samotny i z pewnością można było wzbogacić jego skład o większą liczbę wartościowych olejów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *