Algi w pielęgnacji włosów. Zastosuj Nanoil Algae Hair Mask!

Morskie składniki są nieocenione w pielęgnacji włosów – zawierają minerały i substancje, których potrzebujemy, aby zachować młody i piękny wygląd. Tę naturalną moc drzemiącą w algach morskich wykorzystuje Nanoil, proponując dogłębnie nawilżającą maskę do włosów Nanoil Algae. Sprawdź, czy to właśnie tego szukasz w swojej codziennej pielęgnacji.

Masz suche i matowe włosy, które wołają o nawilżenie? Szukasz dobrej maski do włosów, która je zregeneruje i zrewitalizuje? Nie musisz już szukać. Wystarczy, że sięgniesz po Nanoil Algae Hair Mask – najlepszą maskę do włosów na bazie alg morskich.

Maska do włosów Nanoil – idealna dla ciebie

Do włosów suchych i osłabionych. Dla posiadaczek matowych i suchych pasm. Dla tych, które potrzebują regeneracji, nawilżenia i odżywienia włosów. Zawsze wtedy, gdy włosy wołają o pomoc, a ich wygląd pozostawia wiele do życzenia, sprawdzi się maska do włosów z algami morskimi (Nanoil Algae Hair Mask). Zadba o włosy, przywróci im piękno i ochroni przed wieloma czynnikami szkodliwymi jak wiatr, mróz, czy stylizacja.

Jeśli Nanoil Algae Hair Mask wydaje ci się nieodpowiednią maską dla twoich włosów, możesz wybrać spośród czterech innych masek z tej serii:

  • Nanoil Keratin Hair Mask (odbudowująca),
  • Nanoil Argan Hair Mask (odżywiająca),
  • Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask (oczyszczająca),
  • Nanoil Liquid Silk Hair Mask (wygładzająca).

Maska do włosów Nanoil z algami morskimi

Siła ultranawilżającej, odżywczej i rewitalizującej maski do włosów Nanoil bierze się wprost z morza. To nie żart! Marka czerpie inspiracje z natury, a w tym produkcie sięgnęła wprost do głębin, żeby wydobyć z nich to, co najlepsze – krystalicznie czyste algi morskie, które mogą odmienić wygląd włosów na lepsze. W jaki sposób?

Algi morskie mają niezwykłą zdolność gromadzenia cennych makro– i mikroelementów np. soli mineralnych zawartych w wodzie morskiej. Dzięki temu zapobiegają wypadaniu i kruszeniu się włosów, wzmacniając je od cebulek aż po końcówki. Zastosowane z dwoma równie ciekawymi składnikami Nanoil Algae Hair Mask (gliceryną i prowitaminą B5) mają zdolność regeneracji i wzmacniania włosów, których kondycja osłabiła się w wyniku przesuszenia, szkodliwych czynników atmosferycznych itp.

Zastosowanie i działanie maski Nanoil Algae

Specjaliści potwierdzają, że maska do włosów Nanoil jest naprawdę skuteczna. Zawiera duże ilości cennych alg morskich, ma skład wolny od parabenów, a jej formuła jest lekka. Jak działa?

  1. Zapewnia włosom odpowiedni poziom nawilżenia.
  2. Wzmacnia pasma od środka i nadaje im elastyczność.
  3. Wspiera regenerację, chroni przed uszkodzeniami.
  4. Dostarcza włosom składniki niezbędne do wzrostu.
  5. Ułatwia stylizację i układanie włosów na co dzień.

Wszystko to i wiele więcej możesz osiągnąć, wybierając Nanoil Algae Hair Mask. W twoich włosach jest potencjał, który wydobędą algi morskie, jeśli tylko będziesz stosować maskę regularnie. Producent zadbał o to, żeby lekka formuła nie była kłopotliwa w użytkowaniu – wystarczy nałożyć porcję maski na umyte i wilgotne włosy, odczekać kilkanaście minut i zmyć. Tylko tyle i aż tyle by mieć naturalnie piękne i mocne włosy.

Dowiedz się, co jeszcze kryją w sobie produkty do włosów Nanoil na: www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *