Krem pod oczy Re-Nutriv Ultimate Contouring Eye Lift od Estee Lauder

Pielęgnacja okolic oczu dla wielu kobiet ma ogromne znaczenie. Kondycja skóry tej części twarzy wskazuje na stan naszego zdrowia, wiek i to, w jaki sposób o siebie dbamy. To właśnie dlatego marka Estee Lauder stworzyła innowacyjny krem pod oczy, Ultimate Contouring Eye Lift i dołączyła go do kosmetyków z serii Re-Nutriv.

Kto może używać nowego kremu pod oczy od Estee Lauder?

Produkt przeznaczony jest dla osób ze skórą dojrzałą i pokrytą gęstą siateczką zmarszczek. Ultimate Contouring Eye Lift mogą stosować także ci, których skóra wokół oczu jest szara i pokryta przebarwieniami lub starczymi plamkami. Kosmetyk z gamy Re-Nutriv polecany jest również osobom z cieniami i opuchnięciami. Najlepsze jest to, że produktu Estee Lauder mogą używać palacze o ziemistej i słabo nawilżonej cerze, osoby z wrażliwą i skłonną do alergii cerą, mające wrażliwe oczy, a także wszyscy ci, którzy chcą zapobiegać zmarszczkom.

Jak działa Ultimate Contouring Eye Lift?

Kosmetyk zawiera wiele cennych składników. Należą do nich między innymi drobinki czarnego turmalinu (kamienia uznawanego za leczniczy) i Life Re-Newing Molecules (substancja opatentowana przez markę Estee Lauder w celu odmłodzenia cery). Ich zadaniem jest ujędrnienie, wygładzenie i rozjaśnienie skóry wokół oczu. Produkt wyposażony jest w chłodzącą końcówkę, która dodatkowo pobudza krążenie krwi, łagodzi podrażnienia i odbudowuje włókna kolagenowe. W trackie kuracji skóra pod oczami staje się uelastyczniona, nawilżona i piękniejsza.

W jaki sposób stosować krem z serii Re-Nutriv?

Ultimate Contouring Eye Lift aplikuj rano i wieczorem, a także w ciągu dnia. Kosmetyk stosujesz wieczorem? Pamiętaj, żeby wcześniej zrobić dokładny demakijaż, a twarz umyć delikatnym płynem lub mleczkiem. Ultimate Contouring Eye Lift chcesz używać rankiem? Nie ma problemu! Jednak zanim to zrobisz, cerę przemyj delikatnym tonikiem. Kiedy krem od Estee Lauder wchłonie się, nałóż swój ulubiony krem na dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *