4 powody, dlaczego warto wybrać Nanoil Heat Protectant Spray

Termo ochrona powinna być nieodłącznym elementem pielęgnacji dla każdej z nas. Wiemy jednak, że bardzo często jest pomijana, co może doprowadzić do dużych zniszczeń na włosach. W tym wpisie przedstawiamy 4 najważniejsze powody, dlaczego warto wybrać Nanoil Heat Protectant Spray. 

1. Wysoka termo ochrona 

Termo spray zapewnia ochronę aż do 220 stopni. Jest to zasługa polimerów, które tworzą na nich tarczę ochronną, dzięki której nie dochodzi do zniszczeń. Dzięki temu śmiało możemy korzystać z niej nie tylko przed suszeniem, ale także używaniem lokówki i prostownicy. Te dwa sprzęty potrafią się nagrzewać nawet do 230 stopni, ale pamiętajmy, że nie powinno się używać wyższej temperatury niż 180 stopni. W ten sposób ryzyko zniszczeń zostanie zminimalizowane podwójnie.

2. Moc regeneracji 

Skład jest krótki i znalazły się w nim jedynie potrzebne składniki, a nie zbędne dodatki. Wspomniałyśmy już o polimerach, a teraz skupimy się na proteinach jedwabiu hydrolizowanego. Czynią prawdziwe cuda na włosach! Cząsteczki bez problemu wnikają we włosy i regenerują je od środka, co ma także wpływ na ich wygląd.

3. Dużo innych efektów 

Poza oczywistą ochroną przed gorącą temperaturą ten kosmetyk robi dużo więcej. Zaraz po użyciu włosy się łatwiej rozczesuje, a w dodatku są podatniejsze na układanie. Można też powiedzieć, że w pewien sposób może zastąpić lakier, ponieważ utrwala fryzury. Ponadto nabłyszcza i wygładza włosy. Ostatnim ważnym efektem jest ograniczenie elektryzowania i puszenia się.

4. Łatwość stosowania 

Spraye termoochronne z reguły są bardzo proste w użyciu. Tutaj natomiast dodatkowo dostajemy wygodny atomizer, dzięki czemu odpowiednia ilość produktu rozpyla się praktycznie bez naszej pomocy. Jedno psiknięcie jest odpowiednie na jedną partię włosów. Nie jest to ani za mało, ani nie obciąża nawet cienkich włosów. Po zaledwie kilku minutach wcale go nie czuć i nie ma żadnych skutków ubocznych w postaci posklejania, czy przetłuszczenia włosów.

Nanoil Heat Protectant Spray – najlepszy termo spray według opinii użytkowniczek 

Genialny skład, cudowne efekty to jedno, ale ważne są także opinie użytkowniczek. Jedno jest pewne, kobiety na całym świecie uwielbiają termo spray Nanoil! Świadczą o tym ich pozytywne opinie oraz częstość polecania właśnie tego kosmetyku. Zwracają one uwagę głównie na dobry stosunek jakości do ceny produktu. Wyróżniają go także za opakowanie i pojemność 200 ml. Jednak najważniejsze oczywiście są efekty, a te zachwycają!

Znacie już 4 powody, dlaczego warto wybrać termo spray Nanoil. Pozostaje nam więc tylko polecić stronę internetową, na której możecie się zaopatrzyć w ten termo spray, a jest to www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *