Taniec na wulkanie. Peeling rozgrzewający po treningu firmy Origins

Firma Origins szczyci się tym, że od 1990 roku, czyli od chwili, kiedy powstała jej przedstawiciele przetrząsają ziemię, by wynaleźć najbardziej skuteczne w kosmetyce rośliny i pozyskać jak najlepszą moc drogocennych składników do pielęgnacji. Misją firmy jest produkowanie wysoce skutecznych naturalnych kosmetyków przy jednoczesnej dbałości o planetę i jej naturalne zasoby.

Jeśli zatem usłyszymy o kosmetyku wykorzystującym tak zaskakujący składnik jak popiół wulkaniczny możemy być pewni, że został on stworzony przez firmę Origins.

Popiół wulkaniczny jest stuprocentowo naturalnym, zbudowanym z pochodzących wprost z wnętrza ziemi mikroskopijnych fragmentów skał i zróżnicowanych minerałów produktem, który zawiera między innymi mineralne związki żelaza, krzemu, wapnia, magnezu,krzemu sodu czy potasu. Dodatkowo świetnie złuszcza, rewitalizuje i detoksykuje skórę.

Warm Down Warming Lava Scrub ma działanie rozgrzewające, dlatego świetnie i szybko daje ukojenie zmęczonym po treningu mięśniom. Zastosowany w nim popiół z wulkanu bardzo skutecznie i głęboko oczyszcza skórę poprzez proces perspiracji, czyli wydalania przez pory w skórze szkodliwych i niepotrzebnych naszemu organizmowi substancji. Drogocenne składniki peelingu aktywowane są wodą.

Jeśli zatem prowadzisz aktywny tryb życia, ćwiczysz, biegasz lub żyjesz bardzo intensywnie sięgnij po Warm Down Warming Lava Scrub, żeby zaspokoić najważniejsze potrzeby Twojego ciała: złuszczanie naskórka, detoks skóry oraz odprężenie mięśni. Ten taniec na wulkanie na pewno Cię nie zmęczy, wręcz przeciwnie- zapewni Ci relaks i odpoczynek przy jednoczesnej dbałości o całe ciało. To jak uścisk od przyjaciela po ciężkim pełnym wrażeń dniu lub wyczerpującym treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *