Eksperci Nanobrow zdradzają sekrety domowej laminacji z Nanobrow Lamination Kit

Laminacja brwi to zabieg, który niegdyś był robiony tylko w salonach kosmetycznych, dlatego wydawał się skomplikowany. Tymczasem jest on  łatwy i bez problemu wykonasz laminację brwi DIY! Robimy samodzielnie o wiele bardziej zawiłe zabiegi, takie jak henna lub paznokcie hybrydowe, więc czemu by nie spróbować czegoś tak banalnego, jak domowa laminacja brwi? Z zestawem Nanobrow Lamination Kit okazuje się to dziecinnie łatwe. Poznaj sekret domowej laminacji brwi!

Domowa laminacja brwi – czy to trudne?

Laminacja brwi to zabieg, który ma ułożyć brwi w pożądanym kierunku i utrwalić je na wiele tygodni. To zabieg, który można porównać do trwałej ondulacji włosów: nadajemy im określony kształt i położenie; efekt utrzymuje się długo, dlatego przez kilka tygodni nie musimy myśleć o makijażu ani stylizacji brwi – wyglądają one doskonale. Wiele kobiet po laminacji nie robi w ogóle makijażu brwi – są one tak ładne i eleganckie, że nic więcej im nie potrzeba.

Sam zabieg wbrew pozorom wcale nie jest skomplikowany: polega po prostu na nakładaniu w określonej kolejności trzech preparatów i trzymaniu ich na brwiach przez określony czas. Tylko tyle! Właśnie dlatego laminację brwi możemy bez problemu przeprowadzić samodzielnie, w domowym zaciszu.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

Nanobrow Lamination Kit to kompletny zestaw, stworzony do laminacji brwi i opracowany w taki sposób, że nawet osoby niemające doświadczenia w tego typu zabiegach poradzą sobie z nim bez problemu! Powstał z myślą o domowym użytku, ale jego jakość premium sprawia, że jest on także idealny do prestiżowych salonów kosmetycznych. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by ułożyć i nadać kształt swoim brwiom, utrwalając je na wiele tygodni. Jedyne, co musisz sama przygotować, to waciki kosmetyczne, najlepiej bezpyłowe.

nanobrow lamnation kit

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit znajdziesz na stronie www.nanobrow.pl z wygodną dostawą do domu 

Prosta, bardzo przejrzysta instrukcja prowadzi Cię krok po kroku przez całą laminację, a ponumerowane buteleczki ułatwiają sprawę: nie sposób ich pomylić! To idealna opcja dla każdych brwi! – twierdzą eksperci.

Jak zrobić laminację brwi z zestawem Nanobrow?

Laminacja brwi w domu stała się faktem! Cały zabieg trwa około 15-20 minut i jest naprawdę prosty. Jak go zrobić? Przygotuj Nanobrow Lamination Kit oraz czyste waciki i lusterko. Pamiętaj, że łuk brwiowy ma być suchy i odtłuszczony. Nanoś na brwi kolejno preparaty wymienione w instrukcji, zmywaj je wacikami. Ponumerowane buteleczki ułatwią Ci zadanie. Jeśli masz grube włoski na brwiach, trzymaj preparaty około 8 minut. Jeśli Twoje brwi są normalne lub cienkie, zmyj je po 5-6 minutach. Na koniec przeczesz delikatnie brwi spiralką.

Nanobrow Lamination Kit. Efekty po laminacji brwi

Włoski staną się pięknie wyczesane i ułożone. Nie wymagają już żadnej korekty ani makijażu – chyba że akurat masz na to ochotę. Są eleganckie, zawsze idealne, o każdej porze dnia i nocy. Wyglądają na zdrowsze, piękniejsze i są lekko pogrubione, co z pewnością ucieszy posiadaczki cienkich i mało wyrazistych brwi.

Ile utrzymuje się laminacja brwi wykonana zestawem Nanobrow Lamination Kit?

Laminacja brwi to zabieg semipermanentny, czyli półtrwały. Oznacza to, że nie zniknie po wieczornym demakijażu! To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy liczą na długotrwałe efekty laminacji brwi DIY! Dzięki Nanobrow Lamination Kit Twój domowy lifting brwi utrzyma się 6 tygodni, a sam zestaw jest wydajny, ponieważ wystarczy Ci na minimum 10 laminacji!

Jak dbać o brwi po laminacji? 

Warto pamiętać, że po laminacji brwi w domu nie moczymy ani nie dotykamy brwi przez dobę. Po tym czasie możesz już śmiało myć i oczyszczać całą twarz. W ramach pielęgnacji można stosować naturalny olejek do pielęgnacji brwi (np. arganowy lub rycynowy): wcieraj go w brwi na noc, przed snem.