Sposób na świetlistą cerę: Flavo-C Serum od Auriga

Promienna i świetlista cera? Tak, to możliwe! Wystarczy, że zastosujesz serum Flavo-C marki Auriga. Sprawdź, jak działa ten świetny kosmetyk. Przekonasz się, że piękną i młodą buzię może mieć nawet dojrzała kobieta.

Serum Flavo-C marki Auriga polecane jest wszystkim osobom, które zmagają się z różnymi niedoskonałościami cery. Z działania produktu zadowolone będą zwłaszcza te kobiety, które zaobserwowały u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Kurację tym kosmetykiem mogą rozpocząć dziewczyny zmagające się z przebarwieniami, bliznami, poszarzałą i ziemistą cerą oraz cieniami pod oczami. Pielęgnację serum Flavo-C od Auriga mogą rozpocząć więc te osoby, które ukończyły 25 rok życia. Dlaczego? Mogą zrobić to, by nie dopuścić do pojawienia się zmarszczek i starczych plam. Produkt przeznaczony jest także dla palaczy i osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jeżeli jesteś miłośniczką długich kąpieli słonecznych, to serum Flavo-C marki Auriga również ci się przyda.

Jakie efekty da kuracja serum Flavo-C marki Auriga? Skóra stanie się bardziej promienna, świeższa i piękniejsza. Odzyska swój naturalny blask, a wszystkie niedoskonałości znikną. Kosmetyk spłyca zmarszczki, wygładza skórę, wzmacnia naczynia krwionośne i redukuje wolne rodniki. Tak świetne działanie produktu jest możliwe dzięki temu, co zawiera. A znajdziemy w nim dwa aktywne i w pełni naturalne składniki. Chodzi tu o witaminę C i wyciąg z miłorzębu.

Stosowanie serum Flavo-C od Auriga jest banalne. Wystarczy, że jedną lub dwie krople naniesiesz na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy. Opuszkami palców wmasuj kosmetyk aż do całkowitego wchłonięcia się. Aplikację należy powtarzać co wieczór. Buteleczka produktu wyposażona jest w pipetę. Do wyboru mamy 15 ml lub 30 ml opakowanie. Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów możesz zastosować krem nawilżający Flavo-C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *