Odżywka do rzęs Nanolash. Nie oderwiesz od niej oczu!

Zachwycające długością rzęsy są w zasięgu milionów kobiet na całym świecie. Serum do rzęs Nanolash można kupić na każdym kontynencie. Największą popularność zdobywa zdecydowanie w Ameryce i Europie, gdzie znajduje się na liście najlepiej sprzedających się produktów do pielęgnacji. Twoje oczy też polubią Nanolash!

Mawia się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie trzymajmy się jednak podobnych literackich metafor. Lepiej opierać się na faktach. Poczuj moc dobroczynnych ekstraktów roślinnych i składników pobudzających wzrost. Przekonaj się na własnej skórze. Odżywka do rzęs Nanolash sprawi, że nie oderwiesz od niej oczu!

TWOJE OCZY POKOCHAJĄ…

… TEN SPOSÓB APLIKACJI

Odżywka do rzęs Nanolash to przemyślany produkt. Powiedzielibyśmy nawet, że bardzo przemyślany, a testowaliśmy już wiele podobnych kosmetyków konkurencyjnych firm. Nanolash ma płynną konsystencję. Opieramy się określaniu jej jako półpłynną lub żelową, choć niejednokrotnie spotkaliśmy się z takim opisem. To raczej wodniste serum, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Dzięki temu nabiera się na aplikator w niewielkiej ilości i natychmiastowo wchłania się w skórę. Nie ocieka do oczu, nie spływa po powiekach. Wydaje się, że piszemy o banałach, ale to one decydują o tym, czy stosowanie produktu będzie przyjemne. Odżywka do rzęs Nanolash pod względem aplikacji jest dopracowana, dlatego codzienne nakładanie jej na powiekę nie jest męczące. Cienki pędzelek ułatwia sprawę i w ciągu minuty serum ląduje u nasady wszystkich rzęs. Szybko, bezproblemowo, bezboleśnie i bez skutków ubocznych.

… TO DZIAŁANIE

Nie będziemy zalewać nikogo masą marketingowych haseł sprzedażowych. Choć w przypadku tego produktu pokrywają się one z rzeczywistością. Odżywka do rzęs Nanolash to produkt, który dopasowuje się do naturalnego cyklu życia rzęsy, który trwa kilka tygodni. Najdłużej utrzymuje się faza anagenu, w której następuje wzrost włoska. Kończy się obumarciem i wypadnięciem rzęsy. Odżywka do rzęs Nanolash działa miejscowo, kompleksowo odżywia i wzmacnia cebulki włosów. Lepsza kondycja przekłada się na szybszy wzrost i dłuższą żywotność. Rzęsy w tym samym czasie rosną dużo dłuższe, mocniejsze i nie wypadają tak szybko, bo są dobrze ukorzenione. Tak wygląda to pod względem anatomicznym. W dużym uproszeniu odżywka do rzęs Nanolash wzmacnia, wydłuża i pogrubia rzęsy.

… NANOLASH!

Nie bylibyśmy rzetelni, gdybyśmy nie powiedzieli o innych kwestiach związanych z serum Nanolash. Omówiliśmy aplikator, sposób użycia, działanie i efekty. Co warto podkreślić jeszcze? Cenę! Odżywka do rzęs Nanolash to jeden z tańszych, a zarazem najskuteczniejszych produktów stymulujących wzrost włosków okalających oko. Jedno opakowanie o pojemności 3 ml, które wystarcza nawet na półroczną kurację, kosztuje mniej niż zabieg przedłużania albo dobra maskara. Mogą go stosować wszystkie pełnoletnie osoby (także mężczyźni!), które czują potrzebę poprawy wyglądu swoich rzęs. Niewiele osób wie, że odżywka do rzęs Nanolash świetnie sprawdza się też w pielęgnacji brwi, które wzmacnia, przyciemnia i zagęszcza.

Podsumujemy to krótko:
nie ma powodu, dla którego miałabyś nie spróbować Nanolash!

12 komentarzy

 1. Irmina
 2. Ada.
 3. Małgosia
 4. Paula
 5. Aleksandra
 6. agaaaaa
 7. rosie_t
 8. Monika
  • Yasmine
   • Daria
 9. Aśka
 10. edyta28